КПП
Участь у засіданнях через Павутиння

Шановні колеґи,

для передачи засідань Клубу Перинатальних П'ятниць наживо в Інтернет раніше ми користувалися допомогою проекту "Сітка лікарів" Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) та клініки "Надія", що надають нам кожен свої джерела для передачи. Проектом "Сітка лікарів" опікується д-р Роксоляна Горбова - наша колежанка зі США (працює хірургом у National Naval Medical Center, Bethesda і одночасно є директором проекту "Сітка лікарів" та віце-президентом СФУЛТ). Від грудня 2016 р. з технічних причин трансляції припинилися, але можуть буди продовженими за певних умов - наразі чекаємо на Ваші повідомлення щодо цікавості брати участь у наших засіданнях через Інтернет.

У базі даних нашого КПП зареєстровано понад 250 лікарів, і далеко не кожному з них цікаві теми кожного окремого засідання. Тому маємо таку практику: кожного разу, розсилаючи зареєстрованим лікарям е-повідомлення про чергове засідання з програмкою цього засідання, просимо усіх бажаючих підключитися до наступного засідання через світове Павутиння, повідомити про це виключно письмово на адресу o.solovyov@ivf.com.ua . (УВАГА! Уклінно прошу не надсилати повідомлень з адрес е-пошти, що закінчуються на ".ru", оскільки не лише моя відповідь на такі листи, а й і самі листи з моєю адресою миттєво потрапляють до російських спамерських списків, після чого очікуй на зливу незамовленої реклами!)

Якщо Ви раніше не реєструвалися у нашій базі даних і вперше воліли б приєднатися до засідання КПП через Інтернет, а надалі хотіли б одержувати повідомлення про наступні засідання, прошу разом із заявкою написати у листі свої прізвище та ім'я, місце роботи й посаду, номери стільникового та службового телефонів.

Послідовність дій для забезпечення підключень:

1. особа чи установа подає заявку про бажання підключитися до засідання КПП,
2. просимо перевести на рахунок Фонду благодійний грошовий внесок у розмірі 500 грн. (За Вашого бажання та можливостей внесок може бути більшим - це лише вітається smiley, і Ваші гроші підуть на розвиток діяльности КПП). До того ж, можна підключитися у якійсь конференцзалі, свій ПК під'єднати до медіа-проектора та гучномовців і слухати та дивитися доповіді наших засідань хоч десяткам лікарів, що і робиться іноді в деяких містах wink,
3. після одержання благодійного внеску особі чи установі надсилаємо ретельне описання щодо самостійної реєстрації та е-стежку для цієї реєстрації,
4. замовником зі свого ПК здійснюється реєстрація та перевірка ПК,
5. десь за півгодини до початку засідання бажано вже підключитися,
6. з початком засідання особа чи цілий колектив лікарів слухають доповідача через свої гучномовці, підключені до ПК (або вмонтовані у нього), а на екрані свого ПК бачать прозірки доповідей так само, як їх бачить у своєму ПК доповідач,
7. у відведений до обговорення час можна задавати запитання або висловлюватися щодо прослуханої теми, і для цього слід мати підключений до ПК мікрофон.

Самі засідання, якщо кількість учасників не перевищує 45-50 людей, ми проводимо у відомій київській кнайпі "Купідон" за адресою вул. Пушкінська, 1-3/5 на перехресті Пушкінської та Прорізної (мапа). Якщо ж якесь засідання обіцяє зібрати велику кількість учасників, маємо знайти та узгодити якесь инше приміщення, ще й із можливостями підключення до Павутиння. Це - не надто легке та швидке завдання, тому, як правило, закінчуємо реєстрацію безпосередніх учасників щонайменше за тиждень до наміченої дати чергового засідання. Тих лікарів, хто має намір підключатися через Павутиння, також просимо надсилати свої письмові заявки заздалегідь і припиняємо реєстрацію, як правило, за 4 дні до дати засідання.

З повагою та подякою за можливі Ваші думки чи пропозиції з розвитку нашого КПП,

Олексій Соловйов.

22.12.17 р. відбулося було останнє 96-те засідання КПП, на якому цей проект Фонду був закрит. Клуб Перинатальних П'ятниць проіснував в Україні від 2005 року, був цілком незалежним у своїй діяльності, працював практично без будь-якої фінансової підтримки, вперше в Україні використав передачу наживо своїх засідань через світове Павутиння (до того, як це почало здійснюватись на будь-яких українських медичних конференціях).

УВАГА! Далі засідання Клубу відбуваються у тому разі, якщо хтось із лікарів виступає ініціатором та упорядником його проведення на цікаву ініціатору тему. Наступне 103-тє засідання планується на 31.01.20, присвячуватиметься власним діагностичним помилкам доповідачів, упорядником цього засідання є пані Наталя Товстолиткіна.

Тож не соромтеся - як маєте що людям сказати й БУТИ ПОЧУТИМИ, звертайтесь із пропозиціями щодо тематичних засідань чи лише окремих доповідей!

Дякуємо всім лікарям, що брали та беруть участь в наших засіданнях впродовж уже 15-ти років!

КПП - Клуб Перинатальних П'ятниць

КПП є однією з найважливіших форм нашої діяльності для сталого післядипломного навчання та обміну досвідом. Цей проект розпочався в Донецьку 01 жовтня 2004 р., а до Києва "переїхав" у 2009 р., і перше київське засідання відбулося 15.05.2009 у приміщенні Муніципального театру "Київ", який тоді містився на Андріївському узвозі  Докладніше про наш КПП можна почитати отут. Вже дев'ять років до засідань КПП можна наживо приєднуватися через світове Павутиння.