Новини
Нові дописи для пацієнток на е-сторінці

Тут міститься перелік та дати розміщення дописів, призначених не стільки лікарям, скільки пацієнтам

  • 14.11.15 у розділі Деякі доповіді з архіву КПП у pdf папках додано 2 важливих і цікавих доповіді від гінекологів з Києва Ксенії Хажиленко та Яни Гончарової
  • 30.07.15 у підрозділі Настанови/Guidelines додано наказ МОЗ України №205 від 08.04.15 р. "Про затвердження Порядку надання медичної допомоги жінкам з багатоплодовою вагітністю
  • 26.05.15 у розділі Деякі доповіді з архіву КПП у pdf папках додано важливу й цікаву доповідь неонатолога пані Ірини Матвієнко "Бронхолегенева дисплязія (БЛД): що робити педіатрам?". ДУЖЕ РАДЖУ показати цю доповідь неонатологам та акушерам-гінекологам пологових будинків, а також педіатрам!
  • 18.09.14 у розділі Деякі доповіді з архіву КПП у pdf папках додано 2 гінекологічні доповіді : "Некласичні форми прирожденної гіперплязії наднирників у практиці гінеколога-ендокринолога" та "Передчасна недостатність яєчників"
  • 10.09.14 у у розділі "Стале навчання", "Обмін досвідом" додано статтю: "Пухирі черевної порожнини плодів, навіть великі за розмірами, можуть бути тимчасовими". Цю статтю було оприлюднено у 4(52) числі "З турботою про жінку" за травень-червень 2014 року
  • 27.04.14 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Лікарі мовчать щодо гіпердіагностики ризиків, кажуть пацієнти / Physicians Mum About Overdiagnosis Risks, Patients Say"
  • 03.04.14 у розділі Деякі доповіді з архіву КПП у pdf папках додано доповідь ще з 56-го засідання КПП, що відбулося 24.01.14: "Онкологічні захворювання жіночої статевої системи та вагітність"
  • 30.03.14 у розділі Деякі доповіді з архіву КПП у pdf папках додано 3 доповіді з 57-го засідання КПП, що відбулося 21.03.14: "Ієрархія статі", "Вплив пре- та постнатальних чинників на формування статі", "Стать і репродуктологія"
  • 13.03.14 у розділі "Стале навчання", "Обмін досвідом" додано статтю "Навіть глибока розколина не має бути вироком для дитини". Цю статтю було оприлюднено у 7(37) числі "З турботою про жінку" за жовтень 2012 року
  • 03.02.14 У розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Репродуктивні й положничи наслідки після радикального черевного видалення шийкиматки при ранніх стадіях раку шийки в серії з 31 вагітності / Reproductive and Obstetric Outcomes After Radical Abdominal Trachelectomy for Early-Stage Cervical Cancer in a Series of 31 Pregnancies"
  • 21.12.13 у розділі Деякі доповіді з архіву КПП у pdf папках додано 4 доповіді щодо злоякісних пухлин під час вагітности, що можна лікувати, не перериваючи вагітність, а також про збереження дітородної функції тим онкохворим, які ще не мають дітей і мусять розпочати лікування пухлини, яке неминуче призведе до неплідности. Дуже просимо повідомити про ці доповіді своїх лікарів!
  • 21.12.13 Шановні пані, наполегливо раджу дати почитати своїм гінекологам статтю "Чому та як слід правильно міряти шийку матки?", що була оприлюднена у 8(47) числі "З турботою про жінку" за листопад 2013 року та розміщена сьогодні у розділі "Стале навчання", "Обмін досвідом" , де її й можна завантажити у форматі pdf
  • 22.11.13 у розділі "Стале навчання", "Обмін досвідом" додано статтю "Перша в Україні рання – у 16,5 тижнів вагітности – оперативна фетоскопія при синдромі міжблизнюкового перетікання III ст. тяжкости". Цю статтю було надруковано у 7 (46) числі "З турботою про жінку" за жовтень 2013 року
  • 10.11.13 у розділі "Архів засідань КПП" додано програмку 55-го засідання Клубу Перинатальних П'ятниць, що відбудеться 20.12.13 й присвячуватиметься злоякісним пухлинам та вагітности і збереженню репродуктивної функції в онкохворих
  • 23.10.13 У розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Аутоімунні, неврологічні та венозні тромбоемболічні шкідливі наслідки імунізації дівчат чотиривалентною вакциною папіломавірусу людини у Данії та Швеції"
  • 17.10.13 У розділі "Зв'язатися з нами" розмістили е-стежку до статті у газеті Верховної Ради України "От би й нам не "чистити рушниці битою цеглою"!", що стосується завдань "Фонду Медицини Плода, Україна"
  • 07.10.13 Шановні пані, можете переказати своїм лікарям жіночих консультацій чи сімейним лікарям, що вони за цією стежкою - http://www.medscape.org/viewarticle/780186 - можуть безоплатно пройти навчання/іспит щодо "Ролі піхвових ультразвукових досліджень та прогестерону у запобіганні передчасних пологів" ("Advances in the Prevention of Preterm Birth: The Role of Transvaginal Ultrasonography and Progesterone"), одержати міжнародний бал СМЕ (сталого медичного навчання) і роздрукувати прямо з тієї сторінки Свідоцтво проходження від Школи Медицини Wayne State University. Для доступу до цього курсу слід бути зареєстрованим у Medscape. Якщо вони ще реєструвалися, можуть це здійснити за тим же посиланням
  • 21.09.13. У Facebook також створено сторінку Фонду для збільшення можливостей спілкування та поширення інформації серед майбутніх батьків та медиків. Якщо хтось із відвідувачів матиме поради чи якісь ідеї щодо підвищення відвідуваности е-сторінок Фонду й благодійних надходжень на рахунок Фонду (бо від цього залежить наш розвиток), буду дуже вдячним 
  • 19.09.13 у розділі "Стале навчання" додано підрозділ "Обмін досвідом", у якому оприлюднюватимуться статті, попередньо надруковані у розділі з такою ж назвою медичного часопису "З турботою про жінку". Першими додано 2 статті з 2(41) числа журналу за 2013 рік
  • 02.09.13 для ваших лікарів у розділі "Архів засідань КПП" додано програмку 53-го засідання щодо актуальних питань імунної взаємодії плода та матері, "за" й "проти" широкого щеплення папіломавірусу людини
  • 19.08.13 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Викликані пологи пов’язані з підвищеним ризиком аутизму (Induced Labor Linked to Increased Risk for Autism)"
  • 13.08.13 на головній сторінці FMF поновлено інформацію усіх окремих розділів для медичних працівників та пацієнток відповідно до всіх останніх змін на сьогодні самої оригінальної англомовної сторінки FMF
  • 06.08.13 для вас, шановні жінки, та ваших лікарів з приємністю повідомляю: ті українські лікарі, які пройшли навчання на інтернет-курсі FMF "УЗД в 11-13 тижнів", можуть безоплатного завантажити зі своїх особистих сторінок FMF програму розрахунку особистих ризиків вагітних жінок щодо можливих хромосомних аномалій плодів та можливих пізніших положничих ускладнень, що ВЖЕ існує й українською мовою!!! :) Версія 2.7.0. Завантажити її лікарі можуть безпосередньо зі своїх власних сторінок.
  • 27.07.13 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Запобігання перинатальній смертності та перинатальним ускладненням через використання низьких доз аспірину: мета-аналіз"
  • 26.07.13 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Нова ознака допомагає визначити ризик прееклямпсії під час вагітности"
  • 20.04.13 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Pablo Pineda - перший в Европі вчитель із синдромом Down'a (Europas erster Lehrer mit Downsyndrom)"
  • 24.02.13 на першій сторінці Фонду додано повідомлення про щорічну премію "Надія" у розмірі 10 000 грн. для молодих (до 35 років) лікарів і науковців, що започаткована власним коштом співзасновниці Фонду пані професорки Ірини Судоми на честь її матері Яцковської Надії, яка все своє життя віддала нелегкій роботі акушера-гінеколога на Хмельниччині й у Києві. Перекажіть це своїм лікарям - можливо, хтось із них захоче подати власні роботи на конкурс
  • 24.02.13 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Для двієнь немає переваг від планового цісарського розтину (No Benefit of Planned Cesarean Section for Twins)"
  • 06.02.13 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано " Нове ДНК дослідження для пошуку синдрому Down'a є дієвим та ощадливим (New Down Syndrome DNA Test Effective and Economical) "
  • 28.01.13. Провідна світова організація The Fetal Medicine Foundation поновила підходи до розрахунків наприкінці 1-го триместру особистих ризиків вагітних жінок щодо можливих хромосомних аномалій плода та можливих пізніших положничих ускладнень. Ці зміни висвітлюватимуться для лікарів у доповіді під час 46-го засідання Клубу Перинатальних П'ятниць 15.02.13 р.
  • 12.01.13 додано до розділу "Для пацієнток" у частині "Відповіді на часті запитання": "Що таке амніоцентез?"
  • 12.01.13  у частині "Відповіді на часті запитання" розділу "Для пацієнток" поновлені дані щодо кількости лікарів, що пройшли навчання правильному здійсненню УЗД в 11-13 тижнів
  • 16.12.12 у розділі "Деякі доповіді з архіву КПП" додано деякі корисні й для пацієнток доповіді з 44-го засідання КПП: "Знову до внутрішньоутробних інфекцій плода...", "Справжні вузли пуповини, єдина артерія, обвиття пуповини" (УВАГА! Доповіді призначено для лікарів, містять деякі вразливі й неприємні для НЕфахівців речи!)
  • 25.11.12 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Чи може аспірін запобігти прееклямпсії у жінок з високим ризиком?"
  • 09.10.12 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Синтетичні стероїди не зменшують частоти передчасних пологів у жінок, які ще не народжували, із вкороченою шийкою матки"
  • 29.09.12 до підрозділу "Стежки до корисних книжок у Павутинні" додано стежку для завантаження легендарної книжки Нестора Максимовича "ИСКУССТВА ПОВИВАНІЯ или науки о бабичьемЪ дѣлѣ".
  • 28.09.12 у розділі "Стале навчання" додано підрозділ "Стежки до корисних книжок у Павутинні" і в ньому - відповідні стежки до "Біомеханізм пологів: дискретно-хвильова теорія" (для лікарів) та "Дитина у звичаях і віруваннях українського народу" (для пацієнтів та лікарів)
  • 21.09.12 на головній сторінці Фонду додано інформацію щодо безоплатних (для учасників) наживо в Інтернеті лекцій від фахівців зі світовими іменами стосовно просівних пренатальних досліджень двієнь. Там же знайдете е-стежку для реєстрації.
  • 03.09.12 додано до розділу "Для пацієнток" у частині "Відповіді на часті запитання": "Хто з лікарів України може правильно робити УЗД 1-го триместру, розраховувати ризики аномалій?"
  • 02.09.12 додано до розділу "Для пацієнток" у частині "Відповіді на часті запитання": "Чи можна побачити відшарування плодового міхура у 1-му триместрі вагітности?"
  • 01.09.12 створено розділ "Новини", аби при повторних відвідуваннях нашої е-сторінки пацієнтки та медики могли швидко дізнатися, чи з'являлися будь-які нові дописи від часу їх останнього входження на сторінку.
  • 01.09.12 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Ендоскопія під час вагітности: ризики та безпека"
  • 23.08.12 додано до розділу "Для пацієнток" у частині "Відповіді на часті запитання": "Чи можна "побачити стать" під час УЗД в 11-13,5 тижнів", "Що таке "гіпертонус матки" чи "локальний гіпертонус міометрія", який визначається під час УЗД?"
  • 16.08.12 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези" додано "Лікування раку під час вагітности можливе"
  • 08.08.12 у розділі "Стале навчання", "Корисні перинатальні тези"додано "Передчасне народження: піхвове так само добре, як і цісарським розтином"

Нагадування про найважливіші корисні дані, що містяться на українськомовній версії офіційної сторінки The Fetal Medicine Foundation